Zapís sb ZDE v žádných jiných článcích spřátelení neberu !


Březen 2011

LEAVING STUDEO55 GYM IN VANCOUVER

20. března 2011 v 11:53 | merys555 |  Paparazzi-Ashley
Ashley byla spatřena dneska (únor 7.) opouští Studeo55 tělocvična ve Vancouveru vpondělí ráno s Bestie Casey Weiant. Duo bylo, aby jejich cestu k autu, jak vítr vanulVancouver Ashley vlasy!

Tisdale stále běžné nošení nové fav pár třásněmi ovčí boty Koolaburra, někteří tepláky,šedá mikina s kapucí pod koženou bundu a její přes-klížil Balenciaga Arena Weekenderpytel ... Hledáte freakingly roztomilý! Užijte si fotky!


LEAVING WB/CTV MONDO SHOOT

20. března 2011 v 11:52 | merys555 |  Paparazzi-Ashley
Ashley byla spatřena včera (únor 6.) v přední části budovy dveře natáčení promo stříletna BTV v neděli odpoledne ve Vancouveru. Téměř celý obsazení Hellcats a dokonce iněkteří herci z televizní show jiných CW byly tam střílet různé promo!

Velké díky Winson Seta (PR Warner Bros TV) pro sdílení s námi na Twitter, co se děje v tuto chvíli. Zkontrolujte, zda jeho tweety, a také Ashley poslední tweet minulou noc:
Winson Twitter: Jsme v cílové rovince o mondo střílet 2011! Dokončení den s Ashley aHeather # Hellcats

Ashley T uvedení na klinice na focení. Vyhazovali představují po představovat a udrženírytmu hudby haha # Hellcats

Hurá! Zabalené střílet brzy díky ruchu @ @ ashleytisdale heatherhemmens.Poslechněme si, že pro (-tleskání tleskání---) # Hellcats!

Ashley je Twitter: Kdyby večeře poslední noc s @ baileysgirl, @ heatherhemmens, a @TheRobbieJones. Dobré časy!


LEAVING STUDEO55 GYM WITH FRIEND CASEY WEIANT

20. března 2011 v 11:51 | merys555 |  Paparazzi-Ashley
Ashley byla spatřena včera (únor 5.) opouštět Studeo55 tělocvična s Bestie CaseyWeiant v sobotu odpoledne, ve Vancouveru. dva přátelé, oblečený celý v černém, dělal jejich cestu k autu jako Ashley držel pevně ji Balenciaga Arena Weekender byl svázanýdo kabátu a pár černých Uggs.

Po nárazu do posilovny, duo chystal na nějakou dobu pedikúru! Zde je to, co Tiz tweetedo něm:
Ashley je Twitter: Šel jsem do tělocvičny s @ baileysgirl a nyní se stáváme r nehtyudělal! Tak šťastná, že ji celý týden;)


SHARPAY UPDATES

20. března 2011 v 11:50 | merys555 |  sharpay fabulous
Sharpay je Fabulous dobrodružství" je premiéru v letošním roce a spoustupromotionals a podobně jsou na cestě. Já jsem právě přidali do naší galerie dvěfotografie z připravovaného filmu, a to i pokud máte účet Twitter se můžete přihlásit asledovat Sharpay! To je pravda, Disney tweets drama královna! Její účet @DisneySharpay, pokud vlastníte účet na Facebooku, můžete "jako" ji ZDE! Takže udržetv kontaktu s on-line Sharps a nezapomeňte se podívat na fotky


LEAVING THE GYM IN VANCOUVER

20. března 2011 v 11:49 | merys555 |  Paparazzi-Ashley
Ashley byla spatřena včera (únor 4.) spolu s její štěně Maui, prováděné v Louis VuittonSac Chien, takže Studeo55 tělocvičně ve Vancouveru. Vzdorovat města chlad s černoučepičku, Tisdale stále ležérní s některými boty Koolaburra Talia Studded, VictoriaSectret Láska Pink s kapucí, některé tepláky a černý kabát, aby jí cestu k autu, zatímcotřímající její štěně a přes-klížil Balenciaga Arena Weekender pytel . Zcela lovin 'jejíkudrnaté účes!

Později v den, poslala pípání v odpovědi na její bff Casey Weiant říká následující:
Casey je Twitter: Na mé cestě do Kanady vidět moje Bestie @ ashleytisdale! Hurá!!

Ashley je Twitter: @ baileysgirl yay nemůže dočkat, až moje holka!OUT FOR A WORKOUT

20. března 2011 v 11:47 | merys555 |  Paparazzi-Ashley
Ashley a její krásný Maui byl zobrazený bít místní tělocvična pro cvičení ve Vancouverutéto deštivého odpoledne (únor 3.). Hellcat byl spatřen na sobě mikinu s USC nějaké temné tepláky a její tašku Louis Vuitton. Podívejte se na fotky!


SFA NEW PROMOTIONAL AND SPECIAL EDITION PICS

20. března 2011 v 11:46 | merys555 |  sharpay fabulous
Jsme právě přidali do galerie nějaké zbrusu nové propagační a zvláštnívydání fotky připravovaného filmu Ashley Sharpay je Fabulous dobrodružství! Jedním ze zvláštních vydání fotky objeví tři-disk Blu-ray si budete moci na pre-order brzy!Nezapomeňte také zkontrolovat SFA nové stránky! Užijte si fotky!

Special Edition


Promotional

ASHLEY ON LOPEZ TONIGHT [PHOTOS]

20. března 2011 v 10:48 | merys555 |  Photosshoty-Ashley
Já jsem právě přidali do naší galerie 4 středně kvalitních fotografií Ashley uLopez dnes večer v pondělí 24 leden! Díky LopezTonight.Com pro tyto, že jsou úžasné!Ujistěte se, podívat se na ně, protože jsou naprosto stojí za to.


SFA OFFICIAL SITE!

20. března 2011 v 10:46 | merys555 |  Ashley Tisdale
Báječné novinky pro vás všechny kluci! Sharpay je Fabulous dobrodružství na oficiálních internetových stránkách je nyní on-line a můžete všichni podívat kliknutím na obrázekvýše. Pokud navštívíte webové stránky můžete sledovat úžasné přívěs a můžete pre-order DVD, Blu-ray Pack a další zboží! Vyzkoušejte to

HELLCATS LATEST RATINGS

20. března 2011 v 10:45 | merys555 |  hellcats
02.02.2011 - (Burbank, CA) - CW se jeho nejvíce sledoval v úterý v noci (2,1) od8.9.2009 a hit sezóny výšky včera v noci ve všech klíčových dema, včetně dospělých 18 - 34 (1,3 / 4) , ženy 18 - 34 (1,8 / 5) a dospělí 18-49 (1,0 / 3). To bylo CW je nejvyššíhodnocené úterý u dospělých 18 - 34 od 10.11.2009, její nejlepší u žen 18 - 34 od 17 listopadu 2009 a jeho nejlepší mezi dospělými od 18 do 49 06.10.2009.

Hellcats uzavřeno minulý týden letošní maximum na dobu v Dospělí 18-34 (1,1 / 3) a v průměru 1,9 milionu diváků celkem, druhý nejlepší celkem ve lhůtě v této sezoně za sebou teprve minulý týden.

HELLCATS EPISODE 13 - WORRIED BABY BLUES - CAPTURES

20. března 2011 v 10:44 | merys555 |  hellcats
Doufáme, že všichni užili Hellcats včerejší epizodě jako my! A tady je spoustascreencaptures přímo z epizody ... určitě jít podívat 'em out! Také, řekněte nám, která část epizody se vám líbí nejvíce! Důl byl pravděpodobně Ashley výstava se speciálnímihosty 3OH! 3!

A mluví o Ashley ... dokonce se s námi podělil, posílat pípání, která byla bude sledovatHellcats se! Zkontrolujte, zda její tweet zde:
Ashley je Twitter: Doufám, že kluci u r ladění do # Hellcats dnes večer! Jsem připravenDostání hodinky s @ @ heatherhemmens a therobbiejones!

SITE UPDATE

20. března 2011 v 10:43 | merys555 |  Ashley Tisdale
Nový představoval v měsíci je nahoru a jen jsem chtěl, aby vám všichni víte, že můžete být náš příští fanoušků měsíce. Jediné, co musíte udělat, je poslat nám e-mailna admin@ashleytisdale.org připojení obrázku a říká nám něco, co byste rádi o Ashley,nebo co je vaše nejoblíbenější písnička a proč, nebo cokoliv si myslíte, že je důležité o nía to, co vás vede k ní být ventilátoru. Pokud jste nám zaslali e-mail a dosud nebylanejlepší, pak byste měli uvažovat o re-odesílání, protože pravděpodobně ztratil.Nicméně, pokud si myslíte, že bychom měli udělat jakékoli změny nebo přidat něco na naše stránky, stačí nám e-mail a budeme o tom přemýšlet. Milujeme slyšet vaše názory!

ON SET WITH HER MANAGER

20. března 2011 v 10:37 | merys555 |  Paparazzi-Ashley
Ashley byla spatřena včera (leden 31) míří do Hellcats nastavit v pondělí odpoledne ve Vancouveru, s jejím manažerem Bill Perlman a štěně Maui svázaný v pohodlnémleopard tisk deku. Díky její cesta k souboru nést ji lil přítele a Smart láhev s vodou, pořádna sobě teplé hnědé s kapucí, pár tmavých džínách a hnědý pár Uggs.

Nezapomeňte chytit všechny nové epizody Hellcats dnes večer s názvem "Bojíš BabyBlues", větrání v 9/8c na CW! Užijte si fotky!


ASHLEY TO PERFORM IN NYC? [RUMOR]

20. března 2011 v 10:36 | merys555 |  Ashley Tisdale
Surfování na internetu jsem si všiml v sekci stránkách, tzv. rušný: Poptávka to, iniciativao Ashley hrát v New Yorku na koncert akci!. Sdílení na Twitter, Facebook, MySpace,nebo e-maily, mohou lidé šířit informace a poptávky po to ... jako teď, více než 1,000 lidípožadovaly to.

Dokonce tho nebylo nic potvrzeno, ba právě naopak, má Ashley manažer Bill Perlmanodpověděl zpět k nám říká, že "Ashley je plán nedovoluje cestovat ještě".

ASHLEY & TYRELL'S TWITPIC

20. března 2011 v 10:31 | merys555 |  hellcats
OMG ... Tyto Hellcats jsou příliš sexy! Ashley je Hellcats co-star Tyrell Witherspoon másdílené, před pár hodinami na svém Twitter, tento konkrétní obrázek se chlubit těmito dvěma Hellcats nápadné některé velmi sexy pózy! Ashley vypadá úžasně!

Tady je to, co on tweeted o tom:
Tyrell má Twitter: Podívejte se na tuto fotku @ ashleytisdale a já jsem z tento týden epizoda! Vypadá docela dobře hej?

HELLCATS EP 13 - WORRIED BABY BLUES - NEW STILLS

20. března 2011 v 10:30 | merys555 |  hellcats

V poslední době jsme přidali další fotografie z Hellcats 13. epizoda s názvem "BojíšBaby Blues" vysílání příští úterý, 1. února v 9 na CW. Nové fotky Ashley vylíčit charakterSavannah vystoupení s hudebním 3OH kapela host! 3, hraní Ke $ ha roli v písni "MyPrvní polibek" ... nemůžeme dočkat, až uvidím výstavy!

Také, podívejte se na epizody synopse a náhled videa!

HELLCATS - EPISODE 15 - DESCRIPTION

20. března 2011 v 10:29 | merys555 |  hellcats
Zde je Hellcats 15. epizoda s názvem "Bůh musí mít můj Fortune položenAway " synopse, obsahující některé spoilery by vás mohly zajímat číst! Jděte se podívat!Celý příběh ...LEAVING THE GYM WITH HER MOM

20. března 2011 v 10:29 | merys555 |  Paparazzi-Ashley
Ashley byla včera 26.ledna , kteří přijedou a pak opouštět Studeo55tělocvična ve Vancouveru s matkou Lisou. Tisdale držel volný čas, na sobě tmavéoblečení celek, jak je pro ni Rebel Yell Cali kapucí Bear, tepláky, pár Koolaburra TaliaStudded krátké boty a Balenciaga Arena Weekender pytel.

Po odchodu z tělocvičny při výkonu její Smart láhev s vodou, ona dokonce trvalo nějakýčas se přihlásit autogram na štěstí fanoušek! Pak šla na její cestě k autu podél její máma. Užijte si fotky!


UPDATE: Pozdnější v den, Ashley šel ven na večeři v restauraci Joe s maminkou aHellcats co-hvězdy Heather Hemmens a Robbie Jones. Užijte si to!


HELLCATS RATINGS

20. března 2011 v 10:27 | merys555 |  hellcats
Hodnocení jsou! Párování Hellcats a One Tree Hill dostal CW nejsledovanější úterý vsezóně! 2,2 milionu Hellcats fanoušků sledovala nová epizoda v úterý večer! Jsmeopravdu hrdí Ashley a celé obsazení! Doufáme, že bude držet Hellcats přinášet vícenázorů na CW. Opět gratulace k celému obsazení!
Ashley je Twitter: Mám rád všechny ur poznámky o poslední noci díl! U kluci rock! Díkyza ladění do Hellcats nové noc! XOXO