Zapís sb ZDE v žádných jiných článcích spřátelení neberu !


Březen 2011

DEPARTING LAX AIRPORT

20. března 2011 v 12:38 | merys555 |  Paparazzi-Ashley
Ashley byla spatřena včera (20.února) dopravená na letiště LAX chytit let zpátky do Vancouveru. Tiz držel naprosto šik na sobě některé hubená džíny, boty, Tolani plaz hadí kůže tisk šátek a Chanel Rodeo Drive velké tote bag, jak ona nesla její malý štěně Maui,což jí cestu do letiště.

Během dne, ona dokonce tweeted o slavení Hilary Duff sestra Haylie Duff narozeniny,kdo je také Ashley rodiče příští-dveře souseda! Užijte si fotky!
Ashley je Twitter: Kdyby tak zábavné slavit @ haileyk narozeniny v @ hilaryduff domu.Dobré časy!


LEAVING THE GYM IN VANCOUVE1R

20. března 2011 v 12:37 | merys555 |  Paparazzi-Ashley
Ashley byla spatřena včera (18.února), které opouští Studeo55 tělocvična ve Vancouveru v pátek pozdě odpoledne. Sportovní kožená bunda, Wildfox SkeletonNadměrné mikinu, tepláky a některé boty Koolaburra Talia Studded, ona dělala jí cestu ven z tělocvičny nést ji přes-klížil Balenciaga Arena Weekender pytel, když ji zasáhlaauto. Tiz vypadá tak dobře, vše v černé barvě!

Dříve v průběhu dne, Ashley byl zaneprázdněn natáčení některých scén, ale ona Hellcatstrvalo nějaký čas, aby ji informoval fanoušky říká následující:
Ashley je Twitter: Brzy ráno na natáčení!NEW SFA PROMOS

20. března 2011 v 12:36 | merys555 |  sharpay fabulous
Díky oficiální Facebooku Sharpay to jsme aktualizovali naše galerie o dva nové"Fabulous Sharpay dobrodružství" proma. Oba jsou úžasné, takže možná budete chtítzkontrolovat je Nemůžeme se dočkat, až se dívat na tento film, bude to naprostobáječný. Užijte si to!DEREK WOOD 2011

20. března 2011 v 12:35 | merys555 |  Photosshoty-Ashley
Jsme rádi, že tak, aby zobrazoval všechny tyto dvě nové záběry Zoey časopisu zaujatý fotografem Derek dřevo! Rozhodně podívejte se na tyto obrázky způsobit Ashley vypadáúžasně! Nemůžeme dočkat, až uvidím všechny obrázky a nezapomeňte, že Ashley mástřílet, je pro duben 2011 obálce časopisu.

Také, pokud jste si přečíst všechny informace jsme vám o focení, stačí kliknout zde!Užijte si fotky!

FANCY DAN" & "DON'T MAKE PROMISES (YOU CAN'T KEEP)" - NEW STILLS

20. března 2011 v 12:34 | merys555 |  hellcats
Jen jsme chtěli aktualizovat vás všechny na poslední novinky o připravovanéHellcats epizody "Fancy Dan" a "Don't Make Sliby (můžete uchovávat)". Nedávno jsmepřidány dvě nové fotografie z každé epizody pro vás vyzkoušet, ujistěte se, klikněte narůzných palce, aby přístup k pestré album. Nyní


GOD MUST HAVE MY FORTUNE LAID AWAY - CAPTURES

20. března 2011 v 12:33 | merys555 |  hellcats
Včera večer CW vyslaný nový Hellcats epizoda s názvem Bůh Must Have My Fortunepoložen pryč, takže jsme přidali do naší galerie +130 zachycuje z epizody. Ujistěte se,podívat se na ně podíval Savannah super roztomilý ve své tógy oblečení a vlasy bylprostě skvělý!


NASTIA LUIKIN'S TWITPIC

20. března 2011 v 12:26 | merys555 |  hellcats
Jak bylo dříve oznámeno, bude Nastia Liukin hostem hvězda Hellcats hit série velmibrzy! Nemůžeme se dočkat, až sledovat epizody ona je in! Také, určitě se podívejte nanové TwitPic prostě uveřejněné na své Twitter představovat Ashley, Aly, Robbie aHeather v některých konkrétních oblečení!

Tady je to, co ona tweeted o pic (díky Casey pro heads-up!):
Nastia Twitter: S obsazením @ HellcatsTV ... @ @ 78violet TheRobbieJones @heatherhemmens & @ ashleytisdale
EDIT: Nastia udržuje video blog a některé hodiny ji zveřejnil video mluvit o ní nejnovější aktualizace, včetně její účasti na Hellcats! Vyzkoušejte to ZDE

HAPPY VALENTINE'S DAY!

20. března 2011 v 12:25 | merys555 |  Paparazzi-Ashley
¨Ahoj zlatíčka! Jak vám všem teď, dnes je 14 února a my jsme jen chtěli popřát vám všem velmi šťastný den svatého Valentýna, když jste v současné době datování někdoujistěte se říct, že zvláštní osoba, jak moc je máte rádi, a pokud jste jediný don 'tzapomenout, že dnes si můžete říct všem svým přátelům, co pro vás znamená nebomůže přemýšlet o tom, odhalovat svoji lásku, co cítíte k nim, oni by mohli cítit stejně!Ashley je zaneprázdněn natáčení Hellcats, ale včera večer byla v LA brzy slavit s nízvláštní, že někdo:
Ashley je Twitter: Vzhledem k tomu, nechám zítra pro práci můj muž a já jsem slavilValentýna brzy! Yummy večeře u mě Oblíbené místo!

Happy Valentines Day vám hrdličky!!


ALLURE PHOTOSHOOT

20. března 2011 v 12:24 | merys555 |  Photosshoty-Ashley
Ashley vzala Twitter účtu, aby jí řekl mnoho následovníků, co její plány byly dnes.
Jen letěl do LA dělat Allure fotografování. Tak vzrušený jsem se dostat do práce súžasnou Patrick Demarchelier. Hurá!
Jsme vždy rádi, když slyšíme Tiz dělá focení, ale tentokrát jsme se dostali ještě vícenadšený, protože jako Ashley řekl, Patrick DeMerchelier (francouzský módní fotograf) bude jediný, s obrázky! Pan DeMerchelier natočil mezinárodních reklamních kampanípro velmi důležité značky jako Chanel, Dior, Calvin Klen, Ralph Lauren, Louis Vuitton a mnoho dalších. Zůstaňte naladěni pro více informací o tomto, protože budeme mít k dispozici aktualizovaný přehled o nejnovějších zprávách!


BACK ON HELLCATS SET

20. března 2011 v 12:24 | merys555 |  Paparazzi-Ashley
Ashley byla spatřena včera (11.února), zpět ve Vancouveru se s ní Bestie Casey Weiantjak oni byli míří do Hellcats nastavení. Na sobě nějaké pohodlné oblečení, ona dělala jí cestu ven z taneční studio na Granville Island, kde jí bylo natáčení scény s kamarády a co-hvězdy Heather Hemmens a Matt Barr.

Po natáčení, obsazení Hellcats trvalo nějaký čas, aby si jídlo, zatímco oni sdíleli to některé směje se všichni spolu. Ashley usadil na velmi zdravý salát, pitná voda některéSmart. Užijte si fotky!


2011 ITTY BITTY ART SALE

20. března 2011 v 12:22 | merys555
Ashley je jedním z mnoha, kteří jsou partecipating ve 3. Výroční ťuťu ňuňu Umění prodeje (je to potřetí Tisdale se účastní akce v řadě!). Pořádané Phineas & Ferb tvůrce Jeff"Mokřadní" Marsh, bude událost funkce kolem 300 neoznačených pohlednice zobrazujícírůzné celebrity, hudebníků, designérů, animátorů a herců díla, která se bude prodávat za $ 40 každý veřejnosti s cílem zvýšit finanční prostředky pro PS # 1 Pluralitní škola,soukromá škola v Santa Monice.

Všechny kusy jsou označeny anonymně a nemusíte zjistit, kdo z nichž jeden až povítězství. Ale můžete navštívit oficiální stránky IttyBittyArt.org snaží se odhadnout, kteréumělecké dílo je Ashley Tisdale je ručně! Prodej začíná v neděli 6.březnu začíná na 10 hodin se v náhledu a pak v 11 s velmi reálný prodej.

2011 KIDS CHOICE AWARDS

20. března 2011 v 12:21 | merys555
Jeden z nejoblíbenějších animovaných Disney Channel sérii Phineas a Ferb dostalnominaci na "Oblíbené Cartoon"na KCA 2011! Můžete začít hlasovat pro hit série (ve které hraje Ashley hlas Candace) v pondělí 7.březnu na Kids Choice webu Awards. Jakuvádí oficiální stránky, bude žít na letecké show soboty 2.dubna od Los Angeles v 8/7cna kanálu Nickelodeon a bude moderovat Jack Black.

Ashley dokonce tweeted něco o nominaci Phineas a Ferb je, znějící zvláště nadšený, že:
Ashley je Twitter: Hurá!! Phineas a Ferb dostal nominaci na cenu Kids Choice! Woohoo

HELLCATS EPISODE 17 - DON'T MAKE PROMISES - DESCR.

20. března 2011 v 12:20 | merys555 |  hellcats
Hellcats 17. epizoda s názvem "Don't Make Sliby (You Can't Keep)" je nastavena navzduchu v úterý 1. března v ​​9/8c na CW. Jako teď, si můžete přečíst stručný obsahepizody uvnitř celý příběh o novinkách ... Užijte si to! Celý příběh ...


CATCHING A FLIGHT AT LAX AIRPORT WITH CASEY WEIANT

20. března 2011 v 12:19 | merys555 |  Paparazzi-Ashley
Později v den, byl spatřen Ashley ve čtvrtek večer (10.února), lov let na LAX letišti ve Vancouveru po boku svého Bestie Casey Weiant. Tisdale byla třímající dva Louis Vuitton, tašky a zavazadla, jak ona dělala jí cestu uvnitř letiště hledáte absolutněroztomilý!

dva přátelé měli rušnou chat na Twitter, jak si povídali, a vtipkoval během dne.Zkontrolujte, zda jejich rozhovor níže!
Casey je Twitter: zpět do Kanady jedu!

Ashley je Twitter: Jen jsem ukradl @ baileysgirl borůvkový muffin ... mám pocit, ženásilník ve škole, kdo krade oběd lidí. Můj trenér je chtěl nakopat zadek lol

Casey je Twitter: @ ashleytisdale právě ukradl My Blueberry muffin, že moje maminkase mnou. . . Cítím se tak smutná uvnitř. . . Slzu. . .

Ashley je Twitter: @ baileysgirl hej u již jedné starší! Takže nebuďte příliš smutný!

Ať je to lekce @ baileysgirl. Nepřinášejí vdolky kolem mě, její lepší pro nás oba haha

Casey je Twitter: @ ashleytisdale takže zřejmě jsem se dozvěděl cennou lekci!


LEAVING DMV OFFICE IN LA WITH HER MOM

20. března 2011 v 11:59 | merys555 |  Paparazzi-Ashley

Ashley byla spatřena včera (10.února) všechny úsměvy do kamer, jak odešla DMVkancelář v Los Angeles s matkou. Sportovní oblečení pro volný čas, na sobě LaurenMoshi Frankie znamení míru Raglan Baseball Tee, pár Converse a některé hubenátmavé džíny, ona dělala to vypadá rocker odpovídající koženou bundu!

Po celý den, poslala mnoho různých zpráv na Twitter, včetně nominace za Phineas a Ferb na KCA! Tady je to, co řekla:
Ashley je Twitter: Je to dobré být doma! Stýská se mi po slunné LA!

Hurá!! Phineas a Ferb dostal nominaci na cenu Kids Choice! Woo hoo

@ jenkellytisdale štěstí!


HELLCATS EPISODE 14 - REMEMBER WHEN - CAPTURES

20. března 2011 v 11:58 | merys555 |  hellcats
Dobrý den, Hellcats fanoušky! Právě jsme přidali nějaké pěkné zachytí z tento týden epizoda úterý série CW, "si pamatovat když". Věděli jste, kluci si epizodu? Opravdu jsem milovala, jak Savannah se díval na zahájení slavnostního a když se ukázalo, jak ona se připojila k týmu to bylo, jako bych se díval Sharpay jako roztleskávačka. Neváhejte azanechat nám své myšlenky níže v komentáři. Užijte si to!


HELLCATS EPISODE 16 - FANCY DAN - STILLS

20. března 2011 v 11:56 | merys555 |  hellcats
Naše galerie byl právě aktualizován s některými fotografie z nadcházejícíepizody Hellcats "Fancy Dan", vysílání na úterka 22 února. Savannah se hledá velmi krásné a tato epizoda bude pravděpodobně ten, nechcete nechat ujít, protože milostný trojúhelník Savannah-Dan-Marti bude tváří v tvář. Podívejte se na ně!

Také, pokud chcete získat nějaké spoilery nezapomeňte přečíst popis.


ARRIVING AT LAX WITH CASEY AND MAUI

20. března 2011 v 11:55 | merys555 |  Paparazzi-Ashley

Ashley byl fotografován paparazzi včera (9. února), přijíždějící na letišti v Los Angeles sBFF Casey. Maui byl také zobrazený uvnitř dopravce Louis Vuitton, které odpovídají Tizje kufr. Všichni tři z nich jsou hledáte super roztomilý. Ujistěte se, podívejte se naobrázky níže, užívejte si!


HELLCATS CASTS OLYMPIC GOLD MEDALIST

20. března 2011 v 11:54 | merys555 |  hellcats
TV Guide:
Nastia Liukin, v roce 2008 olympijský vítěz, bude hostem-hvězda v nadcházející epizoděseriálu Hellcats cheerleading, TVGuide.com se naučil výhradně.

21-rok-starý Rus-rozený americký gymnasta bude hrát sama. Bude zavádět Hellcats'vystoupení na fundraiser.
Jsme všichni tak nadšeni, že vidí slečnu Liukin na Hellcats brzy!


HITTING STUDEO55 GYM IN VANCOUVER

20. března 2011 v 11:54 | merys555 |  Paparazzi-Ashley
Ashley byla spatřena včera (únor 8.) nesl její štěně Maui, na další trénink den po bokusvého Bestie Casey Weiant úterý odpoledne ve Vancouveru. Udržet hlavu dolů na jejícestě do tělocvičny, byl Tiz oblečený celý v černém nosí cop roztomilý!

Během dne, Ashley poslal několik tweetů o Hellcats nová epizoda a který ona narazí nachvíli na večeři v restauraci ... ps: Těšíte se na Ashley téměř bít 4 miliony následovníkůna Twitteru? Ona je tak blízko!
Ashley je Twitter: Doufám, že všichni se budeme dívat # Hellcats! Awesome epizodadnes

Jen narazil na Katie Holmes v restauraci ..... wow ona je jedna z nejhezčích lidí! se můj den:)