Zapís sb ZDE v žádných jiných článcích spřátelení neberu !


ASHLEY DISHES ON THE DANGERS OF CHEERLEADING

13. ledna 2011 v 14:51 | merys555 |  Other Photo-Ashley
Ashley nedávno povídali s Wetpaint mluví o epizodách Hellcats nové roku 2011, o možných rizicích spojených dělat tuhle práci a další ... Zkontrolujte Celý rozhovor si můžete přečíst všechny podrobnosti! 

Díky Yehia Ali pro heads-up! 
Co můžete říct, v USA o tom, co přijde na show? 
"Je tu hodně dramatické. Víte, je to druh dramatického Nynejší mezi MARTI, DAN, a Savannah. Existuje celá trojúhelníku, který DAN A MARTI podváděl SAVANNAH a Lewis. Takže si opravdu nevím, kde MARTI a Savannah vztah je chtěl jít. Jsou spolubydlící. SAVANNAH přinesl ji do Hellcats tak tam je hodně v sázce. A také s Travis s charakterem Martí, se snaží dostat Travis z vězení. Takže tam je jen spousta věcí DĚJE V ZEMI Hellcats 'dramatu. " 

JSTE bude poskytovat nějakou hudbu vůbec Hellcats? 
"Ano, vlastně jsem hrál s 3OH! 3. 3OH! 3 je na epizodě, a já jsem KE $ HA část 'Můj první polibek' S NIMI. Takže to bylo hodně legrace. Já byl super-nadšený, protože 3OH! 3 jedna z mých oblíbených kapel. " 

Co je nejtěžší Cheerleading POHYBU výrobci vás požádal, abyste dělat? You've Got DOVEDNOSTI, ale opravdu tlačit vás. 
"Já vím, že ano! VÍTE, že jsem nikdy opravdu mě požádal, abych něco udělat TOO venku, ale rád bych tlačit sebe obecně jako herec, AS na cokoliv dělám. A, Ve skutečnosti je to skvělé vidět postup od první epizody do současnosti, protože pro sectionals BĚŽNÉ, měl jsem Cheerleading 'V.' I HAD BASE - Throw Me VE VZDUCHU, chyť mě BY nohama. A musíte DOTAŽENÍ každý sval v orgánu, který bude tam. A PAK [MY BASE] mě vytlačili na jedné noze A pak jsem balancoval na jedné noze a měli mou ruce nahoru. A dovolte mi říct, že je to nejděsivější věc v podivínský celý svět.VUT v Brně, víte co, udělal jsem to a oni dostali na pásku! A já to dokážu. I AM roztleskávačka teď. "
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama