Zapís sb ZDE v žádných jiných článcích spřátelení neberu !


Hellcats Premiere Ratings Tame

10. září 2010 v 19:47 | maruška |  hellcats
Myslíte si kluci zajímalo, co hodnocení to Hellcatů dostat? No, podle živý přenos jeho hodnocení jsou docela dobré. Podívejte se na úplné novinky níže:
První premiérou hodnocení sezóny pádu vysílání se v sekci: CW je nového cheerleadingu drama "Hellcatů" a 15. cyklu "Next americké Top Model" nastartoval večer smíšené přiznání k síti.

"Hellcatů" Drew 3 miliony diváků a 1,2 předběžný rating u dospělých 18-49. V klíčových demo CW je, 18-34, série vytáhl 1,4.

Ty jsou daleko od "čísla vampíra Diaries", ale dvakrát v loňském roce je krátký-žil "The Beautiful Life" v časovém období. Ve srovnání s více silně medializovaný "Melrose Place" premiéru loni na podzim, show se stanoví 8% v demo, i když lepší mezi diváky.

"Hellcatů" předcházela debut "Další americké Top Model" (2,9 milionu EUR, 1.3), který měl své obvyklé drop, se 13%.

S CW pouze rozmístění dvou nových dramat letos na podzim, jeden doufal, že pro větší pop. Přesto, "Hellcatů" je první premiérou vůbec sledovat "Top Model" a zlepšení ve srovnání s reality show u dospělých 18-34. Čísla také stavěl přes hodinu, což obecně znamená, diváci těšit. A to představuje největší číslo v tomto slotu od show stranou od "Top Model" v průběhu tří let. Musíte také faktor v určitý prostor, neboť se jedná o první debut v sezóně, a na síti, která byla téměř výhradně ve opakuje celé léto. Poté, co publikum stoupat hladiny na síti, mohli jsme vidět show shromáždit některé další impuls.

Zjednodušeně řečeno: "Hellcatů" nezajistily dobré čísla pro nové premiéry pádu řada, ale je tu spousta polehčující faktory, proč nejsou špatné čísla pro CW. Náhled klip pro "Hellcatů" druhá epizoda níže.

"Hellcatů" recenze byly smíšené. THR a LA Times se to líbilo. WashPost a USA Today neměl.

Mezitím, Fox vyhrál noc s "MasterChef" (5,7 milionu, 2,4) a není lituje, na Fox ráno o obnovení reality show pro další sezónu - hodnocení shot až o 20% v noci.

NBC je "Minute na Win It" (6,5 milionu, 1,8) byl plochý, "Ameriky Got Talent" (11,9 milionu EUR, 2.7) byl až 8%.

CBS '"Big Brother" (7,7 milionu EUR, 2,6) ponořil 10%.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama