Zapís sb ZDE v žádných jiných článcích spřátelení neberu !


Ashley on Pix 11 Morning News

9. září 2010 v 14:33 | maruška |  Twiter Photos-Ashley
Herečka Ashley Tisdale zastavil studio se o ní bavit hrát roli Savannah Munroe v nové sérii Hellcatů CW, který premiéru dnes večer na dvacet jedna hodin na WPIX. CW říká show:
"Marti Perkins 'plán byl dostat se přes Lancer University na ni stipendium, jít na práva, a nechat Memphis a její hard-pití matka za začít nový život jako právník. Místo toho dostane Marti je stipendium zrušeno a její matka" zapomene "Abych jí. Out of možností, Marti ocitá bojovat o místo na Hellcatů - Lancer legendární fandit týmu - a za stipendium, které přichází s ním.

Tým potřebuje nového člena, když je zraněný krásná Alice Verdura, a Marti ale urputný styl, oduševnělý kroky a gymnastické elegance ji získal místo v týmu, i přes ošklivé setkání s Savannah Monroe, drobná a Peppy Texasan, který skončí jako bytí Marti to nové spolubydlící. Marti okamžitě udeří ho s její nový partner družstvo, okouzlující a extrémně sportovní Lewis Flynn, a jejich přátelství začínající způsobí poplach zvony odejít za Lewis 'ex, Alice, stejně jako Marti je dlouhá-time přítel, Dan Patch.

Dohled nad všemi postupy a osobní drama je bývalý Hellcatů hvězda a současný trenér Vanessa Lodge, jehož úkolem je na lince, pokud tým vyhraje nadcházející státní příslušníky. Stejně jako Marti, Vanessa je budoucnost jízdy na Hellcatů vzestupného na samém vrcholu ostře konkurenčním světě vysoké školy roztleskávačky.
Série premiéra Hellcatů je dnes, středa 8 zářím na dvacet jedna hodin na WPIX. Pro více informací navštivte cwtv.com / ukazuje / Hellcatů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama