Zapís sb ZDE v žádných jiných článcích spřátelení neberu !


Září 2010

Ashley is interested in more than looks

10. září 2010 v 19:52 | maruška |  Other Photo-Ashley
Ashley Tisdale se přiznal, že dobrý vzhled již nejsou její nejvyšší prioritu u mužů, že se data.

Herečka Hellcatů odhalila, že hodnoty osobnosti zdáním teď, že ona dostala starší.

"Na střední škole, to bylo o popularitu, že s přítelem a všechny holky myslí, že je roztomilý," řekla Seventeen.

"Jsem víc do chlap je osobnost. Mám rád někoho, komu můžu pobavit s, a které mohou být více uvolněný než já, protože uklidňuje mě."

Dodala: "Chci být s někým, kdo chce pracovat stejně jako já, a kdo respektuje mě, jako bych ho respektovat."

Tisdale byla dating klipového režiséra Scott Speer, protože
2009.

Souhlasíte s Ashley?

Hellcats Episode 1 Screencaps

10. září 2010 v 19:50 | maruška |  hellcats
Přidali jsme přes 400 screencaps první epizodě "Svět plný cizinci Hellcatů epizoda byla úžasná a tak zábavné sledovat, nemůže čekat, dívat se zbytkem série.

Hellcats - New Promo - New Show

10. září 2010 v 19:49 | maruška |  Videa

Hellcats reviews

10. září 2010 v 19:48 | maruška |  hellcats
Hellcatů premiéry na CW ve středu. Nový cheerleadingu řada hvězd Aly Michalka a Ashley Tisdale.

Podle Wall Street Journal, show byla kresba srovnání s FOX je hit hudební série, "radost."

Show je o Marti Perkins, pre-student práv, který se připojí své akademie roztleskávačkám s cílem vyhrát stipendium. I když to bude ve srovnání s cheerleadingu kultovní klasika, "Bring It On," nová série "Hellcatů" je určen pro diváky příliš mladý pro "Gossip Girl" a příliš starý "Hannah Montana".

Aly Michalka a Ashley Tisdale se fanouškem oblíbených mezi dospívajícími. CW také čerpá mladší dav na jejich programování. S ukazuje jako "The Vampire Diaries" a "One Tree Hill" sítě nové show Hellcatů by měly dostávat slušné hodnocení. Nicméně, některé roztleskávačka filmy a ukazuje často setkáváme a povrchní a laciný. Pouze čas ukáže, jestli tato série může projít testem.

Milovali jsme show! Doufejme, že si všichni můžeme dívat! Zanechte nám svůj komentář k show Hellcatů.

Hellcats Premiere Ratings Tame

10. září 2010 v 19:47 | maruška |  hellcats
Myslíte si kluci zajímalo, co hodnocení to Hellcatů dostat? No, podle živý přenos jeho hodnocení jsou docela dobré. Podívejte se na úplné novinky níže:
První premiérou hodnocení sezóny pádu vysílání se v sekci: CW je nového cheerleadingu drama "Hellcatů" a 15. cyklu "Next americké Top Model" nastartoval večer smíšené přiznání k síti.

"Hellcatů" Drew 3 miliony diváků a 1,2 předběžný rating u dospělých 18-49. V klíčových demo CW je, 18-34, série vytáhl 1,4.

Ty jsou daleko od "čísla vampíra Diaries", ale dvakrát v loňském roce je krátký-žil "The Beautiful Life" v časovém období. Ve srovnání s více silně medializovaný "Melrose Place" premiéru loni na podzim, show se stanoví 8% v demo, i když lepší mezi diváky.

"Hellcatů" předcházela debut "Další americké Top Model" (2,9 milionu EUR, 1.3), který měl své obvyklé drop, se 13%.

S CW pouze rozmístění dvou nových dramat letos na podzim, jeden doufal, že pro větší pop. Přesto, "Hellcatů" je první premiérou vůbec sledovat "Top Model" a zlepšení ve srovnání s reality show u dospělých 18-34. Čísla také stavěl přes hodinu, což obecně znamená, diváci těšit. A to představuje největší číslo v tomto slotu od show stranou od "Top Model" v průběhu tří let. Musíte také faktor v určitý prostor, neboť se jedná o první debut v sezóně, a na síti, která byla téměř výhradně ve opakuje celé léto. Poté, co publikum stoupat hladiny na síti, mohli jsme vidět show shromáždit některé další impuls.

Zjednodušeně řečeno: "Hellcatů" nezajistily dobré čísla pro nové premiéry pádu řada, ale je tu spousta polehčující faktory, proč nejsou špatné čísla pro CW. Náhled klip pro "Hellcatů" druhá epizoda níže.

"Hellcatů" recenze byly smíšené. THR a LA Times se to líbilo. WashPost a USA Today neměl.

Mezitím, Fox vyhrál noc s "MasterChef" (5,7 milionu, 2,4) a není lituje, na Fox ráno o obnovení reality show pro další sezónu - hodnocení shot až o 20% v noci.

NBC je "Minute na Win It" (6,5 milionu, 1,8) byl plochý, "Ameriky Got Talent" (11,9 milionu EUR, 2.7) byl až 8%.

CBS '"Big Brother" (7,7 milionu EUR, 2,6) ponořil 10%.


Hellcats Episode 1.02 Preview

10. září 2010 v 19:46 | maruška |  Videa

AT.org Giveaway Contest WORLDWIDE

10. září 2010 v 19:45 | maruška |  hellcats
Doufám, že vás všechny mám chytit pilotní epizodě Hellcatů, která byla taková očekávání každého z nás tady v AshleyTisdale.org. Jsme si absolutně jisti, že to bude hit, jak jsme zjistili včerejší epizodě naprosto neuvěřitelné, Ashley a zbytek obsazení Hellcatů udělal takové vynikající práci.

Na oslavu včerejší premiéře Hellcatů, budeme dávat na některé Ashley ceny na vás všechny - to bude otevřena každému, kdo na světě, takže se ujistěte, že chytit tuto příležitost. Vše, co musíte udělat, je odpovědět na 5 otázek níže poté, co sledoval včerejší epizodu a e-mail vaše odpovědi na admin@ashleytisdale.org s předmětem "AT.org prozradí Contest". Pouze jeden vstup na e-mail budou přijímány proto neposílejte zkuste poslat více položek. Lhůta pro to bude 15.září 2010 tak rychle nahoru a poslat svůj příspěvek do soutěže! Hodně štěstí vám všem!
1. Jak má mnoho různých oblečení Ashley nosí? pouze jeden kus oblečení / boty změna počítá jako jiný.
2. Kolik fandit čísel se dostaneme vidět celkem?
3. Jaké jsou první 5 slov Ashley říká?
4. Kdy se Marti splňovat Savannah poprvé?
5. Když Ashley byla mladší byla roztleskávačka, pro který tým udělal jí fandit?


Hellcats: Aly and Ashley

9. září 2010 v 14:44 | maruška |  hellcats
Nový Hellcatů show se bude vysílat dnes v televizi a hvězda z "High School Musical" je v naději na získání souhlasu jejích fanoušků z CW. Ona a její costar Aly Michalka bude mít hlavní roli v novém seriálu. Obě hvězdy mají silný hudební pozadí, a Tisdale dodává, že hudba je významnou součástí v Hellcatů.

Navzdory tomu, že oni měli téměř všichni jejich profesní dráhy s Disney, které se rozšiřují o něco více do neprobádaných území, s jejich kariéry. Nová epizoda je dnes a bude dát každému možnost vidět, jaké to je pohybovat na Aly a Ashley. Jeho skvělé, že jsou oba schopni skočit do tato jeden dohromady, a my si pro ně nejlepší.

Jsme tak nadšeni pro dnes večer premiéra Hellcatů! Ujistěte se, že dívat na CW!

Healthy Lifestyle: I'm in the Best Shape of My Life!

9. září 2010 v 14:43 | maruška |  Photosshoty-Ashley
Hellcatů herečka Ashley Tisdale nedávno hovořil s UsMagazine.com o její zdravý životní styl v interview. Zkontrolujte to:
Ashley Tisdale věděla, že bude logování spoustu hodin v posilovně, když se podepsalo na hře hlavou roztleskávačka na Hellcatů - zejména proto, že "jsem jíst hodně jídlo!"

I když se ukáže, je to ta nejvhodnější ona nikdy nebyla, 5'3 "říká herečka UsMagazine.com ona je notoricky známý pro bytí největší foodie na place." Chlapi jsou jako, 'vy jíst víc než my!' Je to druh šílené, "Tisdale, 25, říká." I jíst jídlo pro energii, a samozřejmě musím jíst hodně, protože jsem hořící tolik. "

Přesto, ona přiznává, některých potravin - zejména sacharidů - jsou off-limity. Místo toho se jí šest samostatných jídla po celý den, který obvykle sestává z jablka, mandle máslo, celer a hummus, stejně jako protein-balené potraviny, jako steak, ryby a Turecko. Jí jeden vice? "Kafe! Folger to, vlastně, s kávou Mate," řekla nám. "Je to jedna věc, já prostě nemůžu vzdát."

Tisdale jistě těží z přidané kofeinu zvýšit. Herečka 'trenér má své kickboxing a zvedání závaží v průběhu one-hodinových lekcí, šest dnů v týdnu. "Je to skvělé pro kardio. Je to skvělá pro vaše abs a vaše celé tělo," říká Tisdale její kickboxing rutiny. "Silový trénink je ideální pro tónování a naklonil se, aniž by se spojit nahoru. Ale kickboxing je opravdu úžasné, protože to prostě funguje všechno najednou.

High School Musical veterináře - který byl roku klipového režiséra Scott Speer od dubna 2009 - říká, že je vidět masivní změny v těle, protože ona nejprve ramped zvedla rutina. "Není to opravdu o hubnutí," řekla nám. "Ale já vidím rozdíl. Jsem opravdu tónovaný a štíhlejší. Je to dobrý pocit!"

Leaving PIX11 Morning News in NYC

9. září 2010 v 14:41 | maruška |  Paparazzi-Ashley
Ashley byla  8. září, které opouští PIX11 Morning News Studio v New York City. 
Ashley to moc sluší:))))


Harrison Hellcats: Sneak Peek

9. září 2010 v 14:39 | maruška |  Videa

Live with Regis and Kelly

9. září 2010 v 14:38 | maruška |  Videa
Omlouvám se za nízkou kvalitu, vlastně jen zvuk není tak velký, ale konečně máme další rozhovor našich Tiz, tentokrát na Regis a Kelly. Budu se snažit nahradit to video s lepší hned, jak jsem ji najít.

Hellcats - Episode 101 Preview

9. září 2010 v 14:35 | maruška |  Videa

TizStyle: What did she wear?

9. září 2010 v 14:34 | maruška |  Photosshoty-Ashley
Jsem tak ráda, aby bylo zřejmé, všechny tyto nové značky nápad jsem měl před několika týdny. TizStyle tě vidět to, co udělal Ashley nosit v průběhu týdne, a kde si můžete jít koupit všechny její šaty. Ashley je nejvíce známý pro HSM, ale také ... pro ni úžasný způsob oblékání. Více brzy přijít!

Položek:
Urban Outfitters slouchy Celer Mína - nekup to!
Ray Ban RB 4125 sluneční brýle Aviator - nekup to!
Marc By Marc Jacobs Nýtovací platforma botičky - nekup to!
Louis Vuitton Monogram plátno Pegase kufr - nekup to!
Tolani Reptile hadí Print šátek - nekup to!


Ashley on Pix 11 Morning News

9. září 2010 v 14:33 | maruška |  Twiter Photos-Ashley
Herečka Ashley Tisdale zastavil studio se o ní bavit hrát roli Savannah Munroe v nové sérii Hellcatů CW, který premiéru dnes večer na dvacet jedna hodin na WPIX. CW říká show:
"Marti Perkins 'plán byl dostat se přes Lancer University na ni stipendium, jít na práva, a nechat Memphis a její hard-pití matka za začít nový život jako právník. Místo toho dostane Marti je stipendium zrušeno a její matka" zapomene "Abych jí. Out of možností, Marti ocitá bojovat o místo na Hellcatů - Lancer legendární fandit týmu - a za stipendium, které přichází s ním.

Tým potřebuje nového člena, když je zraněný krásná Alice Verdura, a Marti ale urputný styl, oduševnělý kroky a gymnastické elegance ji získal místo v týmu, i přes ošklivé setkání s Savannah Monroe, drobná a Peppy Texasan, který skončí jako bytí Marti to nové spolubydlící. Marti okamžitě udeří ho s její nový partner družstvo, okouzlující a extrémně sportovní Lewis Flynn, a jejich přátelství začínající způsobí poplach zvony odejít za Lewis 'ex, Alice, stejně jako Marti je dlouhá-time přítel, Dan Patch.

Dohled nad všemi postupy a osobní drama je bývalý Hellcatů hvězda a současný trenér Vanessa Lodge, jehož úkolem je na lince, pokud tým vyhraje nadcházející státní příslušníky. Stejně jako Marti, Vanessa je budoucnost jízdy na Hellcatů vzestupného na samém vrcholu ostře konkurenčním světě vysoké školy roztleskávačky.
Série premiéra Hellcatů je dnes, středa 8 zářím na dvacet jedna hodin na WPIX. Pro více informací navštivte cwtv.com / ukazuje / Hellcatů.

San Diego 6 Morning News with Aly

9. září 2010 v 14:31 | maruška |  Videa

Go Behind-The-Scenes with Hellcats

9. září 2010 v 14:28 | maruška |  hellcats
Hellcatů je jen kolem courner a díky Marisa na CW máme nové Behind-the-scenes fotky. Jsme tak nadšeni pro tuto show na premiéru!

Late Night With Jimmy Fallon

9. září 2010 v 14:23 | maruška |  Paparazzi-Ashley
Ashley natočený Pozdní noc s Jimmy Fallon dnes večer v New Yorku. Právě jsme přidali nějaké fotky, zkuste později více a ve vysoké kvalitě! Nezapomeňte naladit ve 12:35 / 11:35 c na NBC. Je to asi to bude opravdu zajímavé!
Ashley je Twitter: Jimmy Fallon právě udělal! Kdyby tak zábavné, díky za to, že mě. Nelze věřit # Hellcatů premiéry zítra !!!!!


Attended Fashion's Night Out: The Show

9. září 2010 v 14:18 | maruška |  Paparazzi-Ashley
Jsme překvapeni, kolik Ashley novinky máme dostat v jeden den! Zatímco Ashley je v NYC podpoře Hellcatů, dokonce dostal čas jít na módní show, a jasně ukázal, off její v skvělý způsob, ...
Ashley je Twitter: tolik zábavy na módní Night Out, to byla moje první módní přehlídka. A-MAZ-ING!
Ashley to moc sekne!:)))))

New Hellcats group promo

9. září 2010 v 14:16 | maruška |  hellcats
Jen jeden den až do premiéry Hellcatů na CW!. Přidali jsme zbrusu nový Hellcats.