Zapís sb ZDE v žádných jiných článcích spřátelení neberu !


Březen 2010

Animace Ashley

8. března 2010 v 16:34 | maruška |  Ashley Tisdale
Ahojky, nudím se nejsou žádné novinky jako paparazzi tak jsem přidala
Animace Ashley tak ahooooooooooooooooooj
.
http://img256.imageshack.us/img256/949/peaceout2vi6.gifhttp://img440.imageshack.us/img440/5410/peaceoutyg2.gifhttp://img440.imageshack.us/img440/5974/peaceout1wp4.gif

http://img256.imageshack.us/img256/3154/cuteashleykx2.gif
Stephan Pick outtakes in HQ

8. března 2010 v 15:52 | maruška |  Photosshoty-Ashley
Ahojky, nezapomeňte střílet na časopis Bravo? (Německo) No, my prostě nahrazuju všechny fotky v HQ. Ashley vypadá tak úžasně.
Fotky byly pořízeny Stephan Vyberte si v roce 2009.
vipadá tam úžastně!

Ashley v bavu

7. března 2010 v 16:20 | maruška |  In Magazine-Ashley
Ashley Tisdale je v našem bravu to je super ! drží tam svého psa
Maui ! vipadá tam úžastně! . myslím že Ashley mám nejhesčího psa stěchle psů !
a Ashley je zase nejhesčí stěchno osobností co vi myslíte?

zdroj:

už jsem přijela !

5. března 2010 v 20:58 | maruška |  Moje Keci
Ahojky, tak už jsem konečně přijela! ´ted jsem přidala
všechny novinky. no trochu pozdě ale to je jedno !
tak se mějte a díky že jsemy dávali komentáře tak ahoooooooooooooooooooooooj

Out at Aroma Cafe

5. března 2010 v 20:55 | maruška |  Paparazzi-Vanessa
Out at Aroma Cafe
HEY! To je tak dobré, že se konečně aktualizaci webové stránky. Je to několik měsíců, co jsem udělal aktualizaci a já jsem chybějící stránky obrovský. Je to Auie tady a díky i Karen a Rachel pro udržení webu aktualizována, když jsem byl pryč. Děkujeme všem fanouškům za návštěvu stránek vždy každý den. Jsem opravdu velmi vděčná. Tak YEY!

No dost, protože Baby V bylo vidět ven, a asi v LA teprve nedávno. Spatřen v Aroma Cafe, Vanessa Hudgens, sportovní tepláky a černé dlouhé rukávy, se setkal se svou rodinou v kavárně na 2. března, 2010. Při pohledu tak roztomilý jako obvykle, bude brutální herečka brzy bude podporovat film letošního roku, jak to vyjde v polovině tohoto roku! Vzrušující?! Rozhodně. Vy jste viděli exkluzivní obsah MyCoke jako posted by Karen dny. Dělá to víc vzrušující, není to. Doufejme, že za měsíc letí rychle, budou další proma vyjít. Podívejte se na fotografie upřímný.

Zac and Vanessa are back in LA

5. března 2010 v 20:52 | maruška |  Potosshoty-Vanessa

Zac and Vanessa are back in LA
Zac a Vanessa byla pozorována odchodu Sydney, Austrálie dne 25.února 2010. Byli velmi sladké s fanoušky na letišti Kingsford Smith (Sydney Airport), když oni šli zpátky do LA.


Tu Magazine Scans

5. března 2010 v 20:50 | maruška |  In Magazine-Ashley
Hey guys! Díky Ianhy Tisdale jsme přidali 6 MQ skeny z "Tu" magazine z Chile červnovém čísle roku 2009 a přeložené stránky (Pokud budete mít překlad úvěr nás prosím). Je to s názvem Ashley Tisdale po High School Musical. Užít si!
Mnohem více než High School Musical: Její kariéra začala, když jí bylo 3 let s TV spotů (udělala více než 100) a jako vzor v mnoha publicities. Ve věku 10 let se na turné po Spojených státech s Broadway "Les Miserables", z ruky jeho zástupce Bill Clinton. Řada z nich si v jednal: 7th Heaven, Charmed, Boston Public, Hannah Montana a další!. V roce 2001 se jednalo s Drew Barrymore ve sci-FIC filmu Donnie Darko, který vyhrál Oscara. Použití její hlas ve filmu byl také účastní její práce. Hrála hlas Juko Harada v Wishper srdce, v Phineas a Ferb jí účastní jako Candace a chyby ona pomáhala s Dodatečné hlasy.
Její další film: dítě komedie Cizinci v podkroví přivádí zpět Ashley na velké obrazovce. Bude to dobrodružství, které říká, dovolená rodiny Pearson v domě. Nicméně, když se dostanou na místo, které se setkat s některými velmi komplikované cizinců. Aliens in the Attic hity divadla v Chile na 27. srpna, takže se připravte na dobrodružství!
Poznejme Ashley:
-Miluje sushi a pizza.
- Její oblíbená barva je růžová.
- Brenda Song, Vanessa Hudgens a Miley Cyrus jsou někteří z jejích nejlepších přátel.
- Její oblíbená postava je Disney Tinker Bell.
- Ona sbírá tašky a její bláznivější dobrodružství byl nákup opravdu expencive Louis Vuitton taška s Vanessa Hudgens.
- Její oblíbené herečky jsou Brittany Murphy a Julia Roberts.
- To je polovina-Žid na její straně matky.
- Nejlepší věc o jejím životě je její rodina.
- Miluje jít nakupovat.
Ashley Tisdale skočil k slávě jako Sharpay Evans, střední postava v HSM, a teď vidíme ji jako sladší dívka. Ve věku 23 let a s jasnou představu o tom, co chce ukázat své fanoušky, když prezentuje Guilty Pleasure, její druhé CD. Po její hit CD, Tvrdohlavá, upravován v roce 2007, Ashley Tisdale je zpět s Guilty Pleasure, zralejší a rocker práce. S tmavě hnědými vlasy a pohled dospívajícího, Ashley zanechal její charakter jako Sharpay a jako obrovskou výzvu, se vrátila do studia nahrát jako sólo. Tentokrát se nápad byl představit sebe, jak to je. "Vybral jsem si exacly, co jsem chtěl a poselství, které bych chtěl, aby odrážely ... nejsem prostě hezká holka, blond a hloupý, že lidé se poznali v Disney. Mám jinou stranu mi, že nevíte . Mám rád rockovou hudbu, která pravděpodobně lidé neznají. Toto album odráží exacly, kdo jsem právě teď. " CD hovoří o minulosti relationships.It Ashley je 's Alright, Je to OK, je prvním singlem z nového disku. Písně, zábavná a spontánní, hovoří o tom, že jediný a jsou schopni převzít kontrolu nad svůj život poprvé. "V této písni jsem se snažil o tom, že nemáme nechat je krok na nás. Pozitivní zpráva pro všechny holky." Novinky o Ashley: oficiální datum vydání Guilty Pleasure bude 16. června a dostanete překvapeni, s tímto hudebním návratem girl.Ashley Disney, jako jsou Zac Efron, skočil ke slávě v High School Musical sága, tři verze tento film byl obrovský úspěch, který dnes pomáhá jim s jejich osobními careers.One na zvěsti, že surfuje na internetu v těchto dnech je to, že po demontáži s jejím přítelem Jared Murillo, kdo to byl z roku na dva roky, bude Ashley nebude jediný a její partner je ředitelem své hudební videa ', Scott Speer, zpěvačka Belinda je ex.

Leaving the Andy Lecompte Salon

5. března 2010 v 20:48 | maruška |  Paparazzi-Ashley
Ashley byla 2. března trávit nějaký čas s mámou Lisa Tisdale v západním Hollywoodu. Dcera a matka šla na ošetření v salónu Andy Lecompte Salon před čísla na jejich cestě.
Ashley to moc sluší!
Out at Cross Creek in Malibu with Scott

5. března 2010 v 20:44 | maruška |  Paparazzi-Ashley
Ashley byla 28. února, odpoledne se těší slunečnou neděli se svým přítelem Scottem Speer, a asi v Malibu Country Mart v Road Cross Creek v Malibu. Ashley a její muž byl viděn na Tra di Noi Express a Coffee Bean & Tea Leaf.
Ashley to moc sluší!