Zapís sb ZDE v žádných jiných článcích spřátelení neberu !


Yesterday was the best day of my life!’

23. února 2010 v 16:19 | maruška |  Potosshoty-Vanessa
‘Yesterday was the best day of my life!’
designer Lauren z 'Shop Till You Drop' Vanessa setkali na 16. února, když ona a Zac šel do severní Bondi italské restaurace, v Sydney a ona říká, že byl nejlepší den svého života. Přečtěte si, co se říká:

Byl jsem součástí "Learn Oakley k Ride" surfovat podporu získat peníze pro nadaci One Sight s některými z nejlepších světových surfaři a Zac Efron. Musím říct, že jsem byl dost bez sebe, když jsem slyšel Zac přijde sem. To bylo vždy můj sen, aby skutečně splňovaly srdci Hollywoodu pulzování.

Můj den začal s malou skupinou nás setkání s týmem Oakley, spolu s organizátory a naše skvělé tipy instruktoři-sestávající ze světových profesionálů a Bondi Rescue guys! Kdo jiný by měl dostat lekci z surfovat?

Teď jsem premiér, a viděl, jak před paparazzi práce, když hvězdy chůze po červeném koberci, ale nikdy jsem neviděl tolik šílené fotografy a fanoušky až do včerejška. Jste mohli vidět Zac, aby jeho cestu dolů z North Bondi italský (kde opustil svou přítelkyni, Vanessa Hudgens), než se se svou malou debut v surfování. Blesky šli pryč a všude jako Zac vydal se po pláži, kde jsme byli na surfování, neboť dav fotografů a fanoušci hnali za ním, křičí a křičí. Bylo neuvěřitelné vidět.

Zac neměla ve skutečnosti lekce surfování s námi. Místo toho se nám pomáhal dostat na našich desek a ve stoje. Byl jsem jedním z těch šťastných, že pomoc od Zac a Layne Beachley ve velmi krátkém čtyři minuty strávil ve vodě. Bylo to velmi vzrušující a opravdu jsem vstal!

Po tom všem vzrušení, že jsme se vrátili do Severní Bondi Surf Club a svěží sami pro další etapu akce. Cítil jsem se velmi rozmazlený léčen na úžasný oběd v Severní Bondi italských potravin. Po ukončení oběda jsem se dozvěděl, že oba Zac a Vanessa v plánu opustit restauraci. Takže před tím, než měl šanci jít kamkoliv Vyskočil jsem s mými dvěma kopiemi našich otázkou února Shop Til You Drop s Jennifer Aniston na obálce a šel a představil se.

Zac a Vanessa vypadal velmi potěšen, že se sejdeme a byl nadšen vidět Vanessa na obálce. Vanessa milovala. Zac se k ní otočil a řekl, že to bylo "nejlepší pokrytí", pak jí dal pusu na čelo ... awww! Postupoval jsem jim ukázat, krycí příběh, kde se oba vystupoval v vzpomínali, jak se na některé z akcí na obrázku.

Vanessa chtěl ponechat kopii časopisu, když byl tak ohromen. Ona také podepsanou druhou kopii pro mě vzít zpět SHOP. Všichni jsme byli velmi potěšeni, když jsem ho koupil zpět do kanceláře ... Děkuji února fotomodelka. Budeme poklad navždy a ještě jednou děkuji, aby Oakley, který mi poskytl nejúžasnější zážitek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máte rádi Vanessu

ne 29% (9)
ano 16.1% (5)
miluji ji 9.7% (3)
je fůj 9.7% (3)
fůj 9.7% (3)
je super 9.7% (3)
je boží 3.2% (1)
je nejlepší 12.9% (4)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama